Atgal

Metodai

Vertinimo metodus visada pasirenkame atsižvelgdami į vertinimo tikslą ir vertinamas kompetencijas:
 
Struktūruotas ar pusiau struktūruotas interviu
Kvalifikuoto konsultanto pokalbis su darbuotoju / kandidatu – būtina ir svarbiausioji įvertinimo dalis. Interviu metu sužinome apie žmogaus patirtį, profesinę kvalifikaciją, požiūrį, vertybes, gebėjimą bendrauti ir kita. Papildyti šiai informacijai naudojame testus ir praktines užduotis, kurie padeda būti objektyviais ir sumažinti sprendimų, priimamų remiantis nuojauta, tikimybę.
 
 
Gebėjimų testai
Asmenybės savybes vertinantys testai
Projekcinės metodikos
Psichologiniai testai naudojami tais atvejais, kai svarbu įvertinti kandidato asmenybės ir intelekto potencialą. Iš gautų rezultatų galime kelti prielaidas apie gebėjimų pritaikymo ir problemų sprendimo efektyvumą, imlumą naujai informacijai, bei nustatyti, kiek žmogaus turimos asmeninės savybės atitiks darbui keliamus reikalavimus ir leis išugdyti reikiamas kompetencijas.
 
 
Praktinės / simuliacinės užduotys
Tikras darbines situacijas imituojančios užduotys leidžia spręsti ne tik apie kandidato savybes, bet ir apie žinias, įgūdžius ir dalykines kompetencijas.
 
 
360 laipsnių tyrimas
Šis tyrimas skirtas įvertinti įvairias kandidato kompetencijas ir nustatyti sritis, kurias reikėtų ugdyti ar tobulinti. Tyrimo metu sugretinama iš skirtingų šaltinių gauta informacija: darbuotojo gebėjimus vertina jo pavaldiniai, kolegos, vadovai ir ekspertai, taip pat pats žmogus. Tai vienas objektyviausių metodų, dažniausiai naudojamas atliekant organizacijos darbuotojų veiklos vertinimą, o kartais ir atrankų metu.
 
 
Vertinimo centras
Vertinimo centro metodą naudojame tada, kai reikia atlikti itin išsamų ir visapusišką kandidatų įvertinimą. Vertinimą atlieka ekspertų komanda. Šis metodas gali suteikti informaciją apie žmonių kompetencijas ne tik individualioje, bet ir grupinėje veikloje.
 
 
 
Klientui raštu pateikiame darbuotojo / kandidato psichologinę charakteristiką, kurioje apibendriname testų, atliktų užduočių rezultatus ir pokalbio metu gautą informaciją.
Kandidatams suteikiame galimybę sužinoti ir aptarti vertinimo rezultatus, pasikonsultuoti karjeros planavimo klausimais.
Susisiekite su mumis
 
Darbo pasiūlymai:
EUROGLASS DISTRIBUTION
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)